EnergoVital ProstaGold nočné a denné kapsuly na podporu prostaty 2x30 ks

ProstaGold Night & Day na podporu zdravia prostaty a prevenciu infekcií močových ciest. Kapsuly Prosta Gold môžu pomôcť odstrániť nepríjemné ťažkosti s močením. Na základe skúseností ľudového liečiteľstva, bylinky v ňom obsiahnuté zmierňujú zápaly a pálivé a bodavé bolesti. Môžu znížiť počet močení počas dňa a noci a nutkanie na močenie.

Skladom
Kód: EVT009
Značka: Energovital
€22,95
Kategória: Ženské a mužské problémy
Hmotnosť: 0.1 kg
energovital prostagold kapszula1 2x30db
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

ProstaGold Night & Day na podporu zdravia prostaty a prevenciu infekcií močových ciest. Kapsuly Prosta Gold môžu pomôcť odstrániť nepríjemné ťažkosti s močením. Na základe skúseností ľudového liečiteľstva, bylinky v ňom obsiahnuté zmierňujú zápaly a pálivé a bodavé bolesti. Môžu znížiť počet močení počas dňa a noci a nutkanie na močenie. Kapsula ProstaGold obsahuje prírodné liečivé zložky (plody Serenoi plazivej, brusnica veľkoplodá, koreň Harpagophytum, Vŕbovka malokvetá, list žihľavy) a zinok. Jeho účinnosť spočíva v tom, že zloženie denných a nočných kapsúl sa líši, takže Vaše telo dostane cennú účinnú látku vždy, keď ju potrebuje. 1 mesačná dávka (2 x 30 kapsúl)!

Odporúča sa 3-mesačná kúra, ako aj 1-2 týždne pauza po 6 mesiacoch užívania. Maďarský výrobok s notifikačným číslom OETI!

 

V akých prípadoch odporúčame užívať kapsuly ProstaGold Night & Day?

  • ak sa zvyšuje počet močení počas dňa a noci
  • bojujete s ťažkosťami pri močení a bolesťami
  • často pociťujete náhle a naliehavé nutkanie na močenie
  • často máte pocit, že Váš močový mechúr nie je úplne prázdny
  • pocítite slabý prúd moču
  • pociťujete kvapkanie moču
  • pociťujete kŕče alebo ostrú, bodavú bolesť v perineu a páse
  • trpiaci obštrukciou močových ciest

 

 

Ingrediencie ProstaGold Night & Day

Plody Serenoi plazivej: Serenoa plazivá je rastlina s protizápalovými a diuretickými vlastnosťami. Staroveký liek na zmiernenie bolesti pri pálení pri močení. K tomu všetkému sa dá použiť aj na zmenšenie tkaniva prostaty. Vo všeobecnosti môže konzumácia rastliny pomôcť pri problémoch s močovými cestami a chorobnom zväčšení prostaty.

Brusnica veľkoplodá: Kľukva, považovaná aj za „strážcu“ močových ciest, je vďaka vysokému obsahu flavonoidov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov silným antibakteriálnym a antioxidačným ovocím. Okrem infekcií močových ciest, bakteriálnych zápalov, cystitídy sa používa aj na udržanie zdravého zadržiavania moču. Pomáha pri správnom močení. Napomáha fungovaniu imunitného systému, prispieva k udržaniu zdravia močových ciest, podporuje obranyschopnosť organizmu proti baktériám a vírusom.

Koreň Harpagophytum (Harpagofyt ležatý): priaznivo pôsobí pri zápalových procesoch močového ústrojenstva a panvových orgánov, ako aj intenzívne spazmolytikum a bylina uvoľňujúca bolesť.

Vŕbovka malokvetá: hlavné účinné látky v jej kvitnúcich výhonkoch sú antiseptické a protizápalové. Je účinný pri nezhubnom zväčšení prostaty, zmenách na močových cestách a zápaloch prostaty. Odporúča sa najmä pri ochoreniach obličiek a močových ciest, pretože zvyšuje množstvo močenia a znižuje počet nočných močení.

List žihľavy: výrazne zlepšuje funkcie močenia. Uľahčuje močenie, čo znižuje stagnáciu moču zostávajúce v močovom mechúre. Jeho konzumáciou sa počet nočných močení zníži približne o polovicu. Žihľava stimuluje obličky, aby produkovali viac moču, znižuje hladinu kyseliny močovej v krvi a urýchľuje tok moču.

Zinok: zinok je súčasťou stoviek enzýmov – regulátorov funkcie prostaty a hormonálnej rovnováhy – ktoré sa hromadia v prostate. Ukázalo sa, že zinok znižuje veľkosť prostaty, čím zmierňuje príznaky spôsobené zväčšením. Pre svoj protizápalový účinok je veľmi dôležitým minerálom z hľadiska správneho fungovania prostaty. Zinok sa často označuje aj ako „minerál plodnosti“.

 

Nočná kapsula ProstaGold Night

Plody Serenoi plazivej (180 mg), Brusnica veľkoplodá (120 mg), Zinok (2,7 mg)

 

Denná kapsula ProstaGold Day

Plody Serenoi plazivej (150mg), koreň Harpagophytum (60 mg), Vŕbovka malokvetá (60 mg), list žihľavy (30 mg)

 

Dávkovanie

Užite jednu "DAY" kapsulu pred raňajkami s pohárom vody. Užite jednu "NIGHT" kapsulu pred večerou s pohárom vody.

Odporúča sa 3-mesačná kúra, ako aj 1-2 týždne pauza po 6 mesiacoch užívania. Výživový doplnok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.

 

Balenie

30 denných kapsúl a 30 nočných kapsúl (1 mesačná dávka)

 

Číslo oznámenia OÉTI: 20910/2018

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu