Evalar Atheroclephite Bio Kapsuly 60ks

Ateroklefit Bio obsahuje zmes dvoch fytoterapeutík, ktoré sa po stáročia používajú na čistenie kardiovaskulárneho systému.

Vypredané
Kód: EV004
Značka: Evalar
€32,95
Kategória: Kardiovaskulárny systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ateroklefit Bio obsahuje zmes dvoch fytoterapeutík, ktoré sa po stáročia používajú na čistenie kardiovaskulárneho systému.

 

Ďatelina lúčna

Jednou z jeho zložiek je extrakt z ďateliny lúčnej. Ďatelina lúčna je veľmi bohatý na rastlinné pigmenty a mikroživiny. Vďaka obsahu flavonoidov pôsobí antioxidačne. Priaznivo pôsobí aj pri poruchách kardiovaskulárneho, ženského hormonálneho a kostného metabolizmu. Vďaka obsahu flavonoidov je extrakt z ďateliny lúčnej výborný na posilnenie jej antioxidačných vlastností. V mnohých prípadoch môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu.

 

Hloh

Ďalšou zložkou produktu je hloh. V ľudovom liečiteľstve patrí medzi najčastejšie používané „liečivá na srdce“. Jeden z prvých známych záznamov vznikol okolo roku 1305 a jeho autor ho odporúčal proti dne, no podľa niektorých zdrojov ho ľudové liečiteľstvo využívalo aj na tlmenie srdcových ťažkostí. Posledný spôsob aplikácie potvrdili aj neskoršie štúdie, podľa ktorých je hloh jednou z najúžasnejších liečivých bylín pôsobiacich na srdce. Pri týchto výskumoch sa zistilo, že rastlina posilňuje a reguluje činnosť srdca tak, že nemá prakticky žiadne vedľajšie účinky, a preto je s ňou možné vykonávať aj dlhodobú liečbu. Hloh nielen čistí cievny systém, ale podporuje aj srdcové kapiláry. Poskytuje oporu, v rámci ktorej môžu steny ciev fungovať vyvážene, čistí steny ciev, ktoré zabezpečujú prietok krvi a „odplavuje“ na nich usadené odpadové látky.

Odporúčame nielen pre tých, ktorí už nejaký ten srdcovo-cievny problém mali, ale aj ako prevenciu, teda prevenciu pre všetky vekové kategórie.

Ateroklefit Bio funguje tak, že ako kominár dokáže očistiť a vyčistiť usadeniny na vnútorných stenách tisícok kilometrov ciev a krvným obehom sa dostane až do obličiek, kde sa tieto usadené látky vylúčia.

 

Balenie

Balenie obsahuje zásobu na jeden mesiac (60 kapsúl).

 

Odporúčané dávkovanie

Pre dospelých 2 x 1 kapsula denne počas jedla. Odporúča sa užívať nepretržite 1 mesiac. Odporúča sa to opakovať 3-4 krát do roka.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu