HerbaDoctor Sedmohradska liečivá soľ s Aloe Vera 500g

Sedmohradská soľ obsahuje vápnik, draslík, jód, bróm, horčík a ďalšie stopové prvky, preto sa nemôže porovnávať s umývanými kúpeľovými soľami nižšej kvality. Pravidelné používanie kúpeľových solí odporúčame každému.

Skladom
Kód: HD070
Značka: Herba Doctor
€7,95
Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Sedmohradská soľ obsahuje vápnik, draslík, jód, bróm, horčík a ďalšie stopové prvky, preto sa nemôže porovnávať s umývanými kúpeľovými soľami nižšej kvality. Pravidelné používanie kúpeľových solí odporúčame každému. Sedmohradská liečivá soľ obohatená o aloe vera môže byť vhodná na celkovú regeneráciu unaveného organizmu, pri reume, bolestiach kĺbov a svalov, poruche srdcového rytmu, bolestiach chrbtice a chrbta, regulácii krvného tlaku a tiež pri liečbe niektorých kožných problémov.

Sedmohradská liečivá soľ je ručne ťažená a drvená soľ, bez akejkoľvek environmentálnej kontaminácie alebo prísad. Od ostatných solí sa líši tým, že (je to vidieť aj na jej vzhľade) nie je z nej extrahované prírodné bahno, ktoré obsahuje unikátnu prírodnú olejovú esenciu. Toto bahno sa používa aj v medicíne.

Výrobok neobsahuje umelé vône ani farbivá.

Sedmohradská soľ do kúpeľa s obsahom bahna vsadeným do kryštálov. Kúpeľová soľ sa vyrába zo soli ťaženej soľnou baňou v Sedmohradske, ktorá je považovaná za jednu z najlepších soľných kompozícií v Európe. Prírodná mletá soľ, ktorej farba je skôr sivastá ako biela. Toto zafarbenie je spôsobené prírodným, na minerály bohatým zvyškom bahna v soli (jeho podiel je cca 3,5% - 4% v produkte). Obsahuje vápnik, draslík, jód, bróm, horčík a ďalšie stopové prvky, preto sa nemôže porovnávať s menej kvalitnými umývanými soľami do kúpeľa. Pravidelné používanie kúpeľových solí sa odporúča mužom aj ženám.

 

Aké sú priaznivé účinky liečivej soli Aloe vera?

 • celková regenerácia unaveného organizmu
 • reumatizmus, bolesti kĺbov a svalov
 • srdcová arytmia
 • bolesti chrbta a krížov
 • regulácia krvného tlaku
 • celulitída, strie, psoriáza
 • ekzém, alergické kožné prejavy
 • akné, problematická pleť, bodnutie hmyzom
 • herpes
 • hydratáciu pokožky
 • plesne kože, nechtov

 

Ako užívať ličivú soľ s Aloe Vera?

Dá sa použiť ako sedací aj ako kúpeľ nôh. Môže sa použiť ako kúpeľ nôh na detoxikáciu organizmu, pri zápaloch dutín a na ochladenie. Trvanie kúpeľa je 15-30 minút. Soľ po kúpaní nezmývajte! Neprekračujte odporúčané množstvo!

Kúpeľ zo sedmohradskej liečivej soli je možné s úspechom využiť najmä pri kožných problémoch, pohybovom a reumatickom, neurologických ochoreniach periférnych orgánov, strese a ženských ochoreniach.

 

Balenie

500 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu