Khadi Natural Ajurvédsky Amla vlasový olej 210 ml

Vyrobený z ayurvédických bylín, 100 % čistý olej s výťažkom amla ovocia. Obsahuje len prírodné zložky.

Momentálne nedostupné
Kód: KN048
Značka: Khadi Natural
€16,95
Kategória: Starostlivosť o vlasy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Vyrobený z ayurvédických bylín, 100 % čistý olej s výťažkom amla ovocia. Obsahuje len prírodné zložky.

Čo obsahuje Khadi Natural Amla vlasový olej?

Výťažok z amla ovocia (Emblica officinalis), výťažok z indického orgovánu (Azadirachta indica), výťažok z henny (Lawsonia inermis), bakopa (Bacopa monnieri) výťažok, rizspalka (Cyperus rotundus) kivonat, lodhra (Symplocos racemosa) kivonat (kámforfa olaj (Cinnamomum camphora), výťažok z hroznových jadierok (Vitis vinifera), slnečnicový olej (Helianthus annuus), bazalkový olej (Ocimum basalicum), mandľový olej (Prunus amygdalus), sezamový olej (Sesamum indicum), olej z pšeničných klíčkov (Triticum vulgare).

Ako pôsobí Khadi Natural Amla vlasový olej?

Amla ovocie (Emblica officinalis) v indickej gastronómií a liečivej kultúre patrí medzi najcennejšiu surovinu.  Aplikácia podporuje rast vlasov, obohacuje ich a dodáva im lesk. Nové farmakologické výskumy preukázali cenné účinné látky v tejto rastline. Navyše preukázali, akou enzymatickou cestou vyvíja svoj účinok.

Šachor hľuznatý (Cyperus rotundus) nie je iba základnou potravinou vo svojej domovine (Južná Ázia, Severná Afrika, Juchovýchodná Európa), ale v tradičnom ľudovom liečiteľstve je široko používaná bylina. Tradičná čínska medicína ju používa na posilnenie „čí” (životná sila). Ayurveda ju v prvom rade používa na zmiernenie príznakov ťažkostí spojených s prívodovým kanálom. Stredovekí arabskí liečitelia zdokumentovali vyživujúce účinky. Vedecký záujem iba nedávno zbystril pozornosť na túto rastlinu. Už doteraz preukázali mnoho bioaktívnych látok, ktoré potvrdzujú aplikáciu tradičného liečiteľstva.

Lodhra strom (Symlocos racemosa) vyživuje pokožku, je vhodný na vyrážky, vrásky a iné zdravotné problémy.

Výhodou henny (Lawsonia inermis) okrem zakrytia šedín je, že vlasom dodá krásny lesk a chráni pokožku hlavy. Obmedzuje rozmnožovanie baktérií a húb na aplikovanej časti pokožky. Khadi Natural  Amla vlasový olej svojím prirodzeným zložením vyživuje pokožku hlavy a korienky, posilňuje rast vlasov, obmedzuje vypadávanie vlasov, zachováva mladistvé a bohaté vlasy a je dobrý aj proti prvým šedinám . Vlasy navyše získajú prirodzený lesk.

Aplikácia: Vlasy rozdeľte podľa pramienkov a požadované množstvo naneste na pokožku hlavy. Prstami dôkladne premasírujte olejom. Následne nechajte pôsobiť hodinu alebo aj celú noc a potom čistou vlažnou vodou zmyte. Podľa možností vlasy nesušte, ale nechajte prirodzene vyschnúť.

Upozornenia a prípadné vedľajšie účinky: Použitie Khadi Natural Amla vlasového oleja je bezpečné. Alergia a precitlivenosť je veľmi zriedkavá, ale môže sa objaviť. Nepoužívajte produkt, ak po aplikácii pocítite svrbenie, pálenie alebo zvyšujúci výskyt lupín.

Balenie 210 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu