Khadi Natural Ajurvédsky masážny olej levanduľa ylang-ylang 210 ml

Ručne vyrábaný upokojujúci masážny olej získaný z kvetov levandule lekárskej (Lavendula angustifolia) a kanangy voňavej (Cananga odorata), ako aj ďalších rastlinných éterických olejov a prírodných rastlinných tukov. Neobsahuje syntetické prísady.

Skladom
Kód: KN022
Značka: Khadi Natural
€13,95
Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ručne vyrábaný upokojujúci masážny olej získaný z kvetov levandule lekárskej (Lavendula angustifolia) a kanangy voňavej (Cananga odorata), ako aj ďalších rastlinných éterických olejov a prírodných rastlinných tukov. Neobsahuje syntetické prísady.

 

Čo obsahuje Khadi Natural Levanduľa Ylang-ylang Masážny olej?

Levanduľový olej (Lavendula angustifolia), olej kanangy lekárskej (Cananga odorata), olivový olej (Olea europaea), slnečnicový olej (Helianthus annuus), olej zo semien sezamu (Sesamum indicum), olej z pšeničných klíčkov (Triticum vulgare), olej z hroznových zrniek (Vitis vinifera), borievkový olej (Juniperus communis), olej z pomarančových kvetov (Neroli), olej zo semien mrkvy (Dautus carota sativa).

 

Čo obsahuje a ako účinkuje Khadi Natural Levanduľa Ylang-ylang Masážny olej?

Sušené kvety levandule (Lavandulae flos) a esenciálny olej (Lavandulae aetheroleum) sú známe liečivé účinné zložky v VII. maďarskom liekopise a v 4. európskom liekopise. Po celom svete ich ľudové liečiteľstvo používa ako koreninu, liečivú rastlinu (čaj) a v aromaterapii. Ajurvédske liečiteľstvo ich považuje za najvšestrannejšie účinné zložky, s chladivým, upokojujúcim účinkom, má vplyv na všetky tri dóši: vyvažuje pitta a kapha dóšu, stimuluje vatu. Podľa toho posilňuje pranu (životná energia), kým účinkuje upokojujúco na nervy a štruktúru pokožky a vlasov. Západné vedecké výskumy to vo všetkom potvrdzujú, odvolávajú sa na farmakologické účinky rastlinných účinných zložiek (linalool, linalil-acetát a gáfor). Podľa astrológie posilňuje osobnostné znaky u znamení Ryby, Rak, Váhy, Strelec a Kozorožec.

V Európe nerastúca kananga voňavá (Cananga odorata) v našich liekopisoch nefiguruje. Avšak na základe dlhoročných skúseností, ako aj z aromaterapeutickej praxe získané poznatky, ako aj poznaním účinných zložiek, olej kanangy lekárskej dobre dopĺňa účinky levandule. Ajurvédske liečiteľstvo odporúča vyváženie vata a pitta dóší. Podľa astrológov posilňuje osobnostné rysy znamení Vodnár, Blíženci, Rak a Škorpión. O účinných zložkách (linaool, geranil-acetát, alfa-farnezén, benzoil-benzoát) vieme, že majú upokojujúce, protistresové účinky, ošetrujú mastiacu sa pokožku.

Ďalšie rastlinné oleje a maste bohatými výživnými látkami poskytujú a zmäkčujú pokožku, pričom pomáhajú dopraviť do hlbších vrstiev pokožky účinné zložky levandule a kanangy. Oleje zo slnečnicových, olivových a hroznových semien hydratujú pokožku bez toho, aby bránili dýchaniu pokožky alebo upchali póry.

Khadi Natural Levendula Ylang-ylang Masážny olej je vhodný na všetky typy pokožky. Má relaxačný účinok na telo a dušu. Prospešný na unavené, prepracované - kŕčové svaly. Zmierňuje menštruačné kŕče. Účinne eliminuje telesný pach, pot.

 

Použitie Khadi Natural Levendula Ylang-ylang Masážneho oleja

Natrite adekvátne množstvo Khadi Herbal Levendula Ylang-ylang Masážneho oleja na vybranú časť tela po umytí. Ľahko, jemne, zvonka-dovnútra smerujúcimi pohybmi dôkladne masírujte želanú časť tela. Uvoľnite sa na pár minút, potom bez umytia či opláchnutia olej utrite mäkkým uterákom.

 

Upozornenie a možné vedľajšie účinky

Khadi Natural Levendula Ylang-ylang Masážny olej je bezpečný. Alergia, citlivosť, podráždenie kože sú veľmi zriedkavé, ale môžu sa vyskytnúť. Nepoužívajte olej, ak po jeho použití pozorujete vyrážky, svrbenie, zapálenia kože alebo zhoršenie.

 

Balenie

210 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu