Prisma Natural Adipo-Block Africké mango - kapsule 140 ks

Každá kapsula 150 mg Invingia Gabonensis obsahuje Africké mango! Adipo-Block Invingia Gabonensis je klinicky testovaný produkt s obsahom prirodzených účinných zložiek, ktorý je na základe patentu IGOB 131 zameraný na kontrolu hmotnosti. S obsahom 80% polyfenolu: je účinná zbraň proti obezite! Prirodzené zložky pomáhajú zmierňovať, uhasiť hlad, zrýchľujú látkovú výmenu a zvyšujú energetickú hladinu.

Vypredané
Kód: PN085
Značka: Prisma Natural
€39,95
Kategória: Diéta a formovanie postavy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.039 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Každá kapsula 150 mg Invingia Gabonensis obsahuje Africké mango! Adipo-Block Invingia Gabonensis je klinicky testovaný produkt s obsahom prirodzených účinných zložiek, ktorý je na základe patentu IGOB 131 zameraný na kontrolu hmotnosti.

S obsahom 80% polyfenolu: je účinná zbraň proti obezite!

Prirodzené zložky pomáhajú zmierňovať, uhasiť hlad, zrýchľujú látkovú výmenu a zvyšujú energetickú hladinu.

 

AFRICKÉ MANGO (IGOB 131) Mangifera indica J. König ex L. s 80% obsahom polyfenolu!

 

Ako africké mango prispieva k chudnutiu?

Africké mango je veľmi účinné pri chudnutí, predovšetkým pri brušnom tuku.
Odborníci na výživu a dietológovia ho odporúčajú k strave regulujúcej hmotnosti, pretože je to prirodzený spôsob liečby. Nevyvstáva riziko „jojo efektu“ po ukončení jeho užívania, pretože dokáže regulovať hormóny ovplyvňujúce proces látkovej výmeny. Znižuje hladinu cukru, cholesterolu a triglyceridov.

Africké mango má pozitívny účinok na dva hormóny v tukových bunkách: na leptín, ktorý ovplyvňuje hlad a adinopektín, ktorý zohráva úlohu pri látkovej výmene. Regulácia týchto hormónov je dôležitá pri chudnutí.

Pri užívaní extraktu semien afrického manga dochádza k regulácii oboch hormónov.

 

Zvyšuje hladinu adinopektínov

Africké mango zvyšuje hladinu adiponektínov, ktoré podporujú citlivosť inzulínu a napomáhajú predísť chronickej hyperinzulinémie. Adiponektín je proteín produkovaný len v tukovom tkanive, ktorý sa podieľa na látkovej výmene glukózy a mastných kyselín. Zistilo sa, že koncentrácia plazmy adiponektínu je v nepriamej úmere s indexom telesnej hmotnosti (BMI), teda hladina adiponektínu je u chudých a zdravých ľudí vysoká, kým obézny a ľudia s cukrovkou majú v organizme málo z tohto hormónu. Táto skutočnosť poukazuje na to, že zníženie hladiny tohto hormónu je spojené s viacerými poruchami systému látkovej výmeny, ako napr. obezita, vysoká hladina cukru, cholesterolu a vysoký krvný tlak.

Adiponektín sa stará o dve dôležité funkcie:

- Zvyšuje citlivosť inzulínových buniek, preto reguluje hladinu cukru v krvi, zabráni, aby sa zmenil na zásobný tuk. Preto podporí chudnutie, okrem toho je efektívny aj pri liečbe cukrovky 2. typu.
- Zvyšuje oxidáciu lipidov, zrýchľuje spaľovanie tukov a triglyceridov, ďalej napomáha pri odbúraní tukových tkanív v oblasti brucha.

Klinické štúdie preukázali, že africké mango zvyšuje hladinu adinopektínov, ktoré majú priaznivé účinky na organizmus, pretože napomáhajú chudnutiu a chránia pred vznikom chronických zápalov.

 

Znižuje leptínovú rezistenciu

Na druhej strane africké mango znižuje odolnosť voči leptínu alebo hormónu hladu známeho aj pod názvom PN proteín. Adiponektín je produkovaný hlavne v tukových bunkách. PN proteíny majú mnohé úlohy, ale najdôležitejšia funkcia je regulácia hladu. Okrem toho je táto látka zodpovedná za moduláciu metabolizmu, telo využíva lipidy ako zdroj energie.

Keď jedlo prehltneme a potrebné kalórie náš organizmus uskladní, tukové bunky uvoľňujú do krvného obehu leptín, tým informujú hypotalamus o nami skonzumovanom množstve. Rovnováha medzi hladom a energiou závisí od koncentrácie leptínu v krvi. Ak je hladina leptínu v krvi dobrá, dostaví sa pocit nasýtenosti a zvyšuje sa základná látková výmena a tuk sa premieňa na energiu. Oproti tomu, ak je hladina leptínu nízka, tak po jedle sa vyskytne lačnosť a klesnú výdavky kalórií organizmu, čím sa zhoršuje kontrola hmotnosti.

Ľudia s nadváhou produkujú leptín a ich organizmus ho obsahuje vo vysokej koncentrácii, avšak signály, ktoré proteín posiela k ukončeniu jedenia sa nedostávajú do mozgu. Tento stav nazývame leptínovou rezistenciou. Takýto ľudia sa ťažko zbavujú kíl navyše kvôli citlivosti leptínu. Preto majú väčší apetít od priemeru a kvôli ich pomalšiemu metabolizmu sa v brušnej časti hromadí tukové tkanivo.

Je dokázané, že užívanie výživových doplnkov na báze afrického manga znižuje nadmerné množstvo leptínu v prípade pacientov s nadváhou. Tým sa rezistencia zlepšuje, pocit lačnosti a hladu sa stráca. Rovnakým spôsobom, keď hormón pracuje účinne, vieme premôcť únavu a jej signály, pretože energia výrazne stúpne. Africké mango brzdí glycerol-3-fosfátdehydrogenézu, enzým premieňajúci skladovaný cukor za tuk. Znižuje prítomnosť PPAR receptorov, čo znamená, že tuk sa nedostane do tukových tkanív a preto nedokážu nazhromaždiť tuk. Tento neuskladnený tuk sa automaticky dostane na zneškodnenie lypolýzou. Africké mango produkuje termogenický účinok, preto ľahko spaľuje v rôznych častiach tela nahromadený tuk, ako napríklad na páse, stehnách a bokoch.

 

Použitie:
Denne užite dve kapsule, jednu pred raňajkami, jednu pred večerou.

 

Účinné zložky v 4 kapsulách

Mango Africano (IGOB 131™) (Mangifera Indica J. König ex L.) 600 mg, Maltodextrín, stearát horečnatý, obal kapsuly.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu