Zane Hellas Brain Plus 100% zmes esenciálnych olejov - Duševná sviežosť 15 ml

Aromaterapia s najčistejšími ingredienciami! Zane Hellas predstavuje svojim užívateľom tie najčistejšie grécke esenciálne oleje. Synergická zmes 100% čistých esenciálnych olejov: Mäta pieporná, Wintergreen (Gaultéria ležatá), Majorán, Rozmarín, Zázvor – pre sústredenie a jasnosť. Dodáva energiu a zlepšuje náladu. 

Skladom
Kód: ZH021
Značka: Zane Hellas
€19,95
Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.015 kg
zanehellas illoolaj keverek brain plus 15ml
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Aromaterapia s najčistejšími ingredienciami! Zane Hellas predstavuje svojim užívateľom tie najčistejšie grécke esenciálne oleje. Synergická zmes 100% čistých esenciálnych olejov: Mäta pieporná, Wintergreen (Gaultéria ležatá), Majorán, Rozmarín, Zázvor – pre sústredenie a jasnosť. Dodáva energiu a zlepšuje náladu. Zmes prírodných esenciálnych olejov Zane Hellas Brain Plus pomáha prekonať psychickú únavu vo viacerých bodoch, pomáha pri sústredení, pozornosti a učení. Podporuje dosiahnutie pozitívnej nálady, osviežuje myseľ a zvyšuje duševnú koncentráciu.

 

Zloženie

Esenciálny olej z mäty piepornej, Wintergreen (Gaultéria ležatá), majoránky, rozmarínu, zázvoru

 

Charakteristika esenciálnych olejov Zane Hellas

  • Terapeutická zmes 100% čistých esenciálnych olejov, ktoré sa navzájom synergicky posilňujú
  • Vynikajúce pre aromaterapiu aj masáže
  • Vyrobené z neriedených prírodných esenciálnych olejov
  • Neobsahuje aditíva, látky zlepšujúce textúru ani syntetické zložky
  • Produkt bez GMO
  • Maximálne výsledky aromaterapie

 

Použite

Existujú dva spôsoby použitia esenciálnych olejov: môžu sa vdychovať alebo aplikovať cez pokožku. Vynikajúce na aromaterapiu a masáže. Môžete ho použiť v odparovači, nakvapkanie do aromaterapeutického difuzéra alebo inhaláciu. Pre aromaterapiu: dajte 5 kvapiek do odparovača alebo difuzéra. Môžete si ho kvapnúť priamo do dlane (na inhaláciu) alebo si ním potrieť hrudník, hrdlo alebo nohy. V noci si môžete dať pár kvapiek na vankúš alebo prikrývku. Pre aplikáciu cez pokožku vždy zmiešajte s olivovým, kokosovým, mandľovým, alebo jojobovým olejom (zrieďte so základnými olejmi v pomere cca 5%, 5% esenciálny olej / 95% základný olej).

 

Upozornenie

Len na vonkajšie a aromaterapeutické použitie! Neužívať vnútorne! Nepoužívajte neriedený na pokožku. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte, alebo ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nepoužívajte na poškodenú pokožku alebo otvorené rany. POZOR! Nepoužívajte esenciálne oleje u detí mladších ako 2 roky. POZOR! Nepoužívajte esenciálne oleje u detí bez predchádzajúcej konzultácie s kvalifikovaným aromaterapeutom. Pred použitím esenciálnych olejov na pokožku vykonajte z dôvodu vlastnej bezpečnosti kožný test. Upozorňujeme, že inhalácia nie je vhodná pre osoby s chronickými ochoreniami dýchacích ciest, ako je astma, emfyzém, CHOCHP a pod. Ak máte takéto zdravotné problémy, vždy vyhľadajte radu odborníka na aromaterapiu.

Kožný test: naneste malé množstvo esenciálneho oleja na malú oblasť na vonkajšej strane paže (čistá, zdravá, nepoškodená pokožka). Udržujte miesto suché, neumývajte ho a nevystavujte slnečnému žiareniu po dobu 48 hodín. Sledujte reakcie, ako je začervenanie, svrbenie, opuch alebo pálenie. Ak dôjde k podráždeniu, umyte sa teplou mydlovou vodou a výrobok nepoužívajte.

 

Balenie

15 ml

 

Krajina pôvodu

Grécko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu