Life Spirit Reishi Kapsulový Doplnok Stravy, Obsahujúce Extrakt z Húb 60ks

Výživový doplnok obsahujúci práškový extrakt z Lesklokôrovky obyčajej (Ganoderma lucidum) pod medzinárodným názvom reishi, bez syntetických prísad, vo vegánskej kapsule. Lesklokôrka obyčajná (Ganoderma lucidum / reishi) je najviac študovanou hubou. Svojimi mnohými bioaktívnymi látkami podporuje zdravie komplexným spôsobom: posilňuje imunitný systém, globálne podporuje metabolizmus, chráni fungovanie kardiovaskulárneho systému, antioxidanty, znižuje chronické zápaly a spomaľuje starnutie buniek. Posilňuje vitalitu celého tela.

Skladom
Kód: LS045
Značka: Life Spirit
€22,95 –20 % €18,36
Kategória: Čínske huby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.047 kg
Life Spirit Reishi 01
€22,95 –20 %
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Výživový doplnok obsahujúci práškový extrakt z Lesklokôrovky obyčajej (Ganoderma lucidum) pod medzinárodným názvom reishi, bez syntetických prísad, vo vegánskej kapsule. Lesklokôrka obyčajná (Ganoderma lucidum / reishi) je najviac študovanou hubou. Svojimi mnohými bioaktívnymi látkami podporuje zdravie komplexným spôsobom: posilňuje imunitný systém, globálne podporuje metabolizmus, chráni fungovanie kardiovaskulárneho systému, antioxidanty, znižuje chronické zápaly a spomaľuje starnutie buniek. Posilňuje vitalitu celého tela.

 

Ako sa vyrábajú kapsuly Life Spirit Reishi?

Kapsuly Life Spirit Reishi obsahujú iba prírodné zložky. Celá tekutá voda a extrakt rozpustný v tukoch sa nanesie na časť vlastnej vlákniny huby a vysuší sa. Toto sa plní do vopred upravených kapsúl z rastlinnej celulózy. Pri výrobe nie je použitý žiadny živočíšny ani syntetický materiál.
Jedna plastová fľaša obsahuje 60 vegánskych kapsúl.

 

Kedy by ste mali užívať kapsuly Life Spirit Reishi?

Doplnenie stravy kapsulou Life Spirit Reishi Vám pomôže udržať si postavu a udržať si zdravie a celkovú fyzickú a duševnú kondíci. Je prospešný pre posilnenie imunitného systému organizmu z dlhodobého hľadiska; s nadváhou alebo s metabolickým-X syndrómom, II. na udržanie metabolizmu diabetikov 1. typu; na udržanie cievneho systému, na prevenciu vysokého krvného tlaku a na spomalenie zhoršovania stavu vo včasnom štádiu, na celkovú podporu činnosti srdca. Na posilnenie regenerácie pečene a skrátenie rekonvalescencie pri miernom až stredne ťažkom chronickom ochorení pečene. Pri chronických zápalových stavoch (kĺby, gastrointestinálne, dýchacie atď.) môže zmierniť ťažkosti a spomaliť progresiu ochorenia. Pri malígnych nádoroch môže byť spojená s tradičnou liečbou: môže zvýšiť účinnosť liečby, zlepšiť kvalitu života, urýchliť zotavenie. Účinok proti starnutiu už moderná veda nepopiera. Čiastočne vďaka svojim komplexným zdravotným účinkom a bohatému obsahu antioxidantov.


Ako fungujú kapsuly Life Spirit Reishi?

Lesklokôrka obyčajná(Ganoderma lucidum) je najstaršia známa a používaná zdraviu prospešná huba. Stále sa vedú spory, či prvá bylinná kniha, v ktorej je „len“ stará dvetisíc rokov alebo ešte staršia. Moderné vedecké štúdie doteraz preukázali asi 400 zdraviu prospešných bioaktívnych látok v tejto hube. Štúdia porovnávajúca účinky 58 húb ukázala, že Lesklokôrka obsahuje najviac typov a množstiev látok zvyšujúcich imunitu. Tradičná čínska medicína ho pre jeho komplexný účinok považuje za hubu dlhovekosti. Pôsobí komplexným spôsobom, prospieva mnohým fyziologickým procesom – preto sa predpokladá, že zvyšuje životnú silu (chi) ako celok.

Lesklokôrka obyčajná obsahuje množstvo látok na posilnenie imunity (triterpény, polysacharidy, proteín LZ-8, zinok, železo, meď a selén), ktoré posilňujú imunitu, najmä bunkovú. Okrem toho sa ukázalo, že bohaté úložisko priamo antivírusových látok (kyselina ganoderová, kyselina ganolucidová, ganodermanondiol, ganodermanontriol, lucideín-laktón) je účinné proti vírusom, ktoré spôsobujú vezikulárnu mukozitídu, herpes, hepatitídu a ďalšie . Analýza analyzujúca výsledky niekoľkých publikácií klasifikuje extrakty z Lesklokôrky ako najsľubnejšiu na prevenciu infekcie vírusom Covid. Na silné potvrdenie je však potrebný ďalší výskum!

Okrem aktivity proti vírusu hepatitídy prispieva látka nazývaná GLP proteín izolovaná z huby aj k jej pečeňoprotektívnemu účinku nielen pri infekčných ochoreniach pečene. Obsahuje tiež množstvo antioxidačných zlúčenín, ktoré majú protizápalové, bunkové ochranné a anti-aging účinky. Znižujú hladinu cukru v krvi a kolísanie krvného cukru pri diabete 2. typu (ganoderany a glukány) hrajú jeho sterolové zlúčeniny (peroxid ergosterolu, cerebrozidy a β-sitosterol) úlohu pri udržiavaní metabolizmu tukov. Tým sa znižuje riziko aterosklerózy, hypertenzie a koronárnej choroby srdca. Má mierny účinok na riedenie krvi, inhibuje tvorbu krvných zrazenín, zlepšuje prekrvenie malých ciev, znižuje záťaž srdca.

Jeho kardioprotektívne účinky boli potvrdené v štúdiách na ľuďoch. Zvyšovanie efektivity liečby v kombinácii s tradičnou protinádorovou liečbou bolo zdokumentované v krajinách, kde je to akceptovaná nemocničná prax. Respektíve sa zlepšila kvalita života pacientov na základe ich vlastných správ.

 

Čo obsahuje kapsula Life Spirit Reishi?

Celospektrálny extrakt z Lesklokôrky obyčajnej (Ganoderma lucidum-reishi)

 

Life Spirit Reishi hubové kapsule aktívne zložky

Zložky Účinná látka mg/1 kapsula NRV%
Lesklokôrka obyčajná celkový extrakt z húb 650 mg NA
   - v ktorých špecifické látky pre huby (triterpény, lanostán, kyselina ganoderová, ganoderiol, ganodermanondiol, ganodermanontriol, kyselina ganolucidová, steroly) 455 mg NA
   - v ktorom sú polysacharidy 195 mg NA

 

NRV % = percento oficiálne predpísanej dennej referenčnej hodnoty príjmu

o.d. = nie sú k dispozícii žiadne údaje; nie je potrebný žiadny denný referenčný príjem

 

Použitie a podávanie kapsúl Life Spirit Reishi

Odporúča sa užívať 1 až 2 kapsuly denne, najlepšie s jedlom, ale kedykoľvek počas dňa. Medzi jedlami nalačno sa odporúča piť veľa tekutín.
Pitie alkoholu je kontraindikované!

Účinok účinných látok huby nie je krátkodobý – odporúča sa dodržať aspoň 6 týždňovú kúru, prípadne ju užívať nepretržite, kým choroby pretrvávajú.

 

Možné vedľajšie účinky a upozornenia

Konzumovať extrakt z Lesklokôrky obyčajnej v predpísanej dávke je bezpečné aj dlhodobo.

Vedľajšie účinky môžu byť zriedkavé, dočasné: sucho v ústach, zvýšený smäd, svrbenie. Alergické prejavy, nadúvanie a hnačka sú častejšie pri alkohole.

Na odporúčanie lekára sa môže užívať opatrne u chudokrvných pacientov alebo u pacientov s riedkou krvou Lesklokôrka obyčajná posilňuje imunitné reakcie organizmu.
Neodporúča sa ľuďom s autoimunitným ochorením. Môže zvýšiť účinky antihypertenzív – u diabetikov sa odporúča zvýšená kontrola hladiny cukru v krvi. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim matkám z dôvodu nedostatku skúseností.

V prípade akejkoľvek známej alergie na plesne sa treba vyhýbať aj konzumácii Lesklokôrky obyčajnej! Výživový doplnok nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo!

Kapsuly Life Spirit Reishi sú doplnkom stravy, ktorý sa nepoužíva na diagnostiku alebo liečbu chorôb. Nie je ani náhradou odbornej starostlivosti.

 

Skladovanie kapsúl Life Spirit Reishi

Pri správnom skladovaní si zachová svoju kvalitu až do dátumu spotreby vytlačeného na štítku.
Skladujte v pôvodnom obale pri izbovej teplote, mimo sálavého tepla, vlhkosti a mrazu. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu