Life Spirit tekutý výživový doplnok stravy Cistus Krétsky 250 ml

Life Spirit tekutý výživový doplnok stravy Cistus Krétsky 250 ml

Stredomorské slnko je bezprecedentne bohatou zásobárňou zdraviu prospešných liečivých bylín akými je aj cistus krétsky. Ich stáročné ľudové liečebné využitie proti chorobám horných dýchacích ciest, v boji proti bakteriálnym, plesňovým a vírusovým infekciám, na podporu imunitného systému, na zlepšenie odolnosti organizmu voči stresu, na redukciu chronických zápalov, na zmiernenie žalúdočných vredov a iných porúch tráviaceho systému sú podporené vedeckými štúdiami.

Skladom
Kód: LS068
Značka: Life Spirit
€28,95
Kategória: Imunitný systém
Hmotnosť: 0.25 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit tekutý výživový doplnok stravy Cistus Krétsky 250 ml

Stredomorské slnko je bezprecedentne bohatou zásobárňou zdraviu prospešných liečivých bylín akými sú aj šípky. Ich stáročné ľudové liečebné využitie proti chorobám horných dýchacích ciest, v boji proti bakteriálnym, plesňovým a vírusovým infekciám, na podporu imunitného systému, na zlepšenie odolnosti organizmu voči stresu, na redukciu chronických zápalov, na zmiernenie žalúdočných vredov a iných porúch tráviaceho systému sú podporené vedeckými štúdiami.


Účinky Cistus Krétsky

Naši predkovia používali cistus krétsky, „boha liečivých bylín“ z dobrých dôvodov proti poruchám tráviaceho traktu, žalúdočným a dvanástnikovým vredom a iným brušným ťažkostiam ako antioxidant pri liečbe bakteriálnych, plesňových a vírusových infekcií, ako protizápalový prostriedok pri kardiovaskulárnych ochoreniach a degeneratívnych ochoreniach kĺbov, pri ochoreniach horných dýchacích ciest, ako nervovo-svalové sedatívum a zmierňujúce kŕče, na posilnenie nervového systému, na zlepšenie tolerancie stresu. Okrem toho pri niektorých druhoch rakoviny tiež inhibuje reprodukciu malígnych buniek, pretože jeho aktívne zložky chránia DNA buniek pred výskytom mutácií.


Zloženie

Rastlinný glycerín, cistus krétsky (Cistus incanus), antioxidant: enokyanín

Aktívna zložka

Celý extrakt cistus krétsky
5 ml NRV%
Extrakt zo cistus krétsky
900 mg NA


NRV%=Denná referenčná hodnota príjmu pre dospelých
NA= Žiadne údaje (referenčná hodnota nie je známa)


Odporúčané dávkovanie

5 ml denne, odmerané odmernou lyžičkou. Prípravok užívajte samostatne alebo rozmiešaný v tekutine, pol hodiny pred jedlom, nalačno.

Skladovanie

Po otvorení skladujte na chladnom, suchom mieste chránenom pred svetlom. Po otvorení si zachová svoju kvalitu ešte dva mesiace, ak sa skladuje v chladničke.

Pozor!

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Konzumácia produktu nenahrádza pestrú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Krajina pôvodu

Maďarsko

Balenie

250 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu