Zane Hellas FunguCept Nail na nechtovú mykózu so štetcom 10 ml

Zane Hellas FunguCept Nail je vysoko účinný štetec na nechtovú mykózu. Stimuluje zdravý rast nechtov, pomáha nechtom znovu získať prirodzený lesk. Výsledkom jeho používania sú krásne, zdravé a lesklé nechty.

Skladom
Kód: ZH014
Značka: Zane Hellas
€15,95
Kategória: Starostlivosť o ruky a nohy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Zane Hellas FunguCept Nail je vysoko účinný štetec na nechtovú mykózu. Stimuluje zdravý rast nechtov, pomáha nechtom znovu získať prirodzený lesk. Výsledkom jeho používania sú krásne, zdravé a lesklé nechty.

Základom receptúry FunguCept je prírodný oreganový olej (Carvacrol), ďalej čajovníkový olej, mandľový olej, nechtíkový olej, extra panenský olivový olej, eukalyptový olej, klinčekový esenciálny olej, rozmarínový esenciálny olej, mätový esenciálny olej + vitamíny A, C, E.
Viditeľné zlepšenie do 4 týždňov. 100% prirodzená ochrana proti plesniam a baktériám.

Tradične sa predpokladá, že oreganový olej antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. V dnešnej dobe už mnohé klinické štúdie potvrdili, že oreganový esenciálny olej pôsobí antibakteriálne a antisepticky. Obsahuje veľké množstvo fenolov, čo sú fytochemické zlúčeniny s prirodzeným antioxidačným účinkom.

Najbežnejším fenolom je Carvakrol, u ktorého sa preukázalo, že je účinný proti rôznym bakteriálnym infekciám.


- Pomáha prekonať plesňové infekcie prstov a nechtov.
- Stimuluje zdravý rast nechtov.
- Pomáha nechtom znovu získať prirodzený lesk.
- Chráni pred bakteriálnymi problémami s nechtami.

 


S čím môže pomôcť štetec na nechty FunguCept Nail?

- posilňuje slabé, rozštiepené nechty
- vyrovnáva povrch nechtov a ryhy
- pomáha odstraňovať pleseň nechtov, zabraňuje jej tvorbe
- jeho používaním sú krásne, zdravé a lesklé nechty

 

Ingrediencie na nechty Zane Hellas FunguCept

Všetky zložky sú 100% prírodné:

- 100% olej z kvetov Origanum Heracleoticum (oreganový olej): Karvakrol je hlavnou aktívnou zložkou oleja z oregana. Carvacrol je 100% prírodná zložka.
- Ovocný olej Olea Europaea (extra panenský olivový olej) z čerstvých zdravých olív, ktorý obsahuje viacero zdraviu prospešných živín.
- Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej): pomáha hydratovať a vyživovať nechty, aby boli pevnejšie.
- Olej z listov Melaleuca Altemifolia (esenciálny olej z čajovníka): má synergický účinok s olejom z oregana. Vždyzelený čajovník patrí do čeľade myrtovitých. Jeho kopijovité listy majú silne aromatickú, korenistú vôňu. Esenciálny olej sa získava z listov rastliny. Nepoškodzuje sliznicu ani tkanivá, preto sa môže používať bez riedenia. Čajovník zabíja plesne, baktérie a pôsobí antivírusovo. Liek na rôzne kožné ochorenia, mykózy a zápaly.
- Kvetový olej z nechtíka lekárskeho (nechtíkový olej) má upokojujúce a hojivé vlastnosti.
- Eukalyptový olej z listov Citriodora (eukalyptový esenciálny olej): eukalyptový olej má antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky.
- Kvetový olej Syzygium Aromaticum (klinčekový olej): vždyzelený strom patrí do čeľade myrtovitých. Jeho esenciálny olej sa získava z pukov a listov. Jeho hlavnou účinnou látkou je eugenol, ktorý má silný antiseptický účinok. Klinčekový olej je účinný protizápalový, ako aj výborný antimikrobiálny, antivírusový a antiparazitárny prostriedok. Klinčeky sa okrem medicíny využívajú aj v aromaterapii a využívajú sa aj ako bylinky.
- Kvetový olej Rosmarinus Officinalis (rozmarínový esenciálny olej): patrí do čeľade pyskatých kvetov. Jeho esenciálny olej sa získava z listov a kvitnúcich listových vetiev rozmarínu. Jeho hlavnými zložkami sú eukalypty, gáfor, α-pinén a borneol. Antimikrobiálne, protizápalové a zmierňujúce bolesť. Zvyšuje krvný obeh v koži a podkožnom tkanive. Spolu s ďalšími éterickými olejmi alebo rastlinnými výťažkami sa často používa na liečbu infekčných kožných ochorení a kožných porúch.
- Kvetový olej Mentha Spicata (esenciálny olej z mäty)
- Výťažok z kôry Citrus Sinensis

 

Použite

- Pred použitím si umyte ruky a nohy.
- Natierajte FunguCept na necht (vyhnite sa kontaktu s pokožkou a okolitými oblasťami) dvakrát denne počas 4-8 týždňov.
- Pocit tepla je normálny. Počkajte 10-15 minút, kým sa absorbuje. Neumývajte si ruky ani nohy 10-15 minút. Počas tejto doby sa vyhýbajte kontaktu s očami.
- Nechty si strihajte často.
- Výsledok: čisté, biele nechty.

 

Bezpečnostné informácie

Dá sa použiť len zvonka. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte, alebo ak ste alergický na tymian, mätu, bazalku alebo šalviu.
Zabráňte kontaktu s očami a pohlavnými orgánmi. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Po použití si umyte ruky. Ak dôjde k podráždeniu alebo ak nedôjde k zlepšeniu do 4 - 8 týždňov, nepoužívajte. Nepoužívajte na poškodenú pokožku.

 

Skladovanie

Nevyžaduje chladenie. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Po použití vždy zatvorte uzáver.

 

Krajina pôvodu

Grécko

 

Balenie

10 ml

 

Tvrdenia neboli hodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu chorôb.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu