Khadi Natural Face Scrub ajurvédsky Aloe Vera Exfoliačný čistiaci prostriedok na tvár 210 ml

Ručne vyrobený gél na umývanie tváre s aloe vera a ďalšími ajurvédskymi bylinnými extraktmi, ktoré okrem vynikajúceho čistiaceho účinku a regeneračného a výživného účinku na pokožku, pomáhajú zachovať žiarivú, hodvábnu pokožku tváre.

Momentálne nedostupné
Kód: KN020
Značka: Khadi Natural
€9,95
Kategória: Starostlivosť o tvár
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ručne vyrobený gél na umývanie tváre s aloe vera a ďalšími ajurvédskymi bylinnými extraktmi, ktoré okrem vynikajúceho čistiaceho účinku a regeneračného a výživného účinku na pokožku, pomáhajú zachovať žiarivú, hodvábnu pokožku tváre.
Neobsahuje žiadne syntetické prísady, je bez parabénov a laurylsulfátu sodného.

 

Čo obsahuje Khadi Natural Aloe vera Exfoliačný čistiaci prostriedok na tvár?

Čistená voda, extrakt z gélu a listov aloe (Aloe barbadensis), olej z okvetných lístkov ruží (Rosa damascena), marhuľa (Prunus armeniaca) a brusivo z vlašských orechov (Juglans regia), ryžové otruby (Oryza sativa), extrakt z indického orgovánu (Azadirachta indica), ) extrakt z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus), výťažok zo sladkého drievka (Glycorrhiza glabra), šafran (Crocus sativus), emulgátor.

 

Ako Khadi Natural Aloe vera Exfoliačný čistiaci prostriedok na tvár účinkuje?

V Ájurvéde sa Aloe vera (A. barbadensis) označuje ako „mladé dievča“. S dôrazom na jej schopnosť pomôcť dámam k zachovaniu ich mladistvého, dievčenského šarmu. Všetky tri dosy aloe, najmä však pitta dosa, majú vyrovnávací účinok. Ochorenia pokožky sa prístupom ajurvédskej medicíny pripisujú nadbytku pitta dosa, pre ktorý je obzvlášť účinným antidotom obsah gélu v listoch aloe.
Regeneračné účinky kožných a epiteliálnych buniek podporuje aj západná veda. Je tiež účinný pri všetkých druhoch poškodenia kože, zápaloch, popáleninách a bodnutí hmyzom. Chráni a vyživuje bunky produkujúce kolagén (fibroblasty) a podporuje ich funkciu. Vyživuje kožné bunky, hydratuje pokožku a pomáha regenerovať kožné bunky. Reguluje tvorbu vlastného tuku a mazu v pokožke a udržuje jej zdravé pH.

Požehnané účinky aloe dopĺňajú ďalšie vzácne ajurvédske bylinné oleje, výťažky a prírodné abrazíva, v Khadi Natural Aloe vera Exfoliačnom čistiacom prostriedku na tvár, ktorý hĺbkovo čistí pokožku (póry!), ľahko odstraňuje všetky nečistoty, odumreté bunky pokožky. Po jej aplikácií zostáva zdravá a žiarivá pokožka.

 

Aplikácia exfoliačného čistiaceho prostriedku na tvár Khadi Natural Aloe vera

Vytlačte správne množstvo prostriedku na umývanie tváre z tuby do dlane. Naneste rovnomerne na zvlhčenú pokožku (tvár, krk, dekolt atď.) a niekoľko minút masírujte. Potom opláchnite veľkým množstvom vody a utrite dosucha mäkkým uterákom.

 

Varovania, možné vedľajšie účinky

Doteraz neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky alebo sťažnosti týkajúce sa Khadi Natural Aloe vera Exfoliačného čistiaceho prostriedku na tvár.
Môžu sa však vyskytnúť alergické reakcie a precitlivenosť.
Prestaňte používať prostriedok na umývanie tváre, ak po aplikácii pocítite svrbenie, vyrážky, zápalové príznaky alebo zvýšený exfoliačný účinok.

 

Balenie

210 ml

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu