Life Spirit SylimariX Forte kapsulový doplnok stravy 60 ks

Life Spirit SylimariX Forte je kapsulový doplnok stravy s obsahom prírodných bylinných extraktov (pestrec mariánsky / Sylibum marianum /, list pŕhľavy / Urtica dioica / a praslička roľná / Equisetum arvense) na podporu detoxikácie pečene a obličiek na zmiernenie rôznych kĺbových ťažkostí. Každá kapsula obsahuje 360 ​​mg účinnej látky silimarín!

Skladom
Kód: LS029
Značka: Life Spirit
€15,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.062 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit SylimariX Forte je kapsulový doplnok stravy s obsahom prírodných bylinných extraktov (pestrec mariánsky / Sylibum marianum /, list žihľavy / Urtica dioica / a praslička roľná / Equisetum arvense) na podporu detoxikácie pečene a obličiek na zmiernenie rôznych kĺbových ťažkostí.
Každá kapsula obsahuje 360 ​​mg účinnej látky silimarín!

 

Čo obsahuje Life Spirit SylimariX Forte?

Produkt obsahuje iba prírodné rastlinné extrakty a kremík v rastlinných želatínových kapsulách.

Obsah silymarínu v pestreci mariánskom (Sylibi mariani fructus) je v súčasnosti najúčinnejším prostriedkom na podporu a regeneráciu pečene. Používa sa aj v nemocničnej praxi na prevenciu a dokonca aj na liečbu ochorení pečene a na liečbu toxického poškodenia pečene. Inhibuje tiež absorpciu mnohých toxínov v črevnej stene (inhibíciou enzýmu β-glukuronidázy), ale tiež stimuluje ich vylučovanie žlčou. Nedávne výskumy tiež naznačujú priaznivé účinky pri cukrovke.

Diuretický účinok listu žihľavy (Urticae folium) posilňuje vylučovacie funkcie obličiek podporou odstraňovania odpadových látok rozpustných vo vode. V ľudovom liečiteľstve sa oddávna používa žihľavový čaj na zmiernenie cukrovky. Výskumy jasne dokazujú jeho protizápalové účinky. Prostredníctvom inhibície enzýmov cyklooxygenázy a lipooxygenázy, ktoré sú už dlho známe pri ochoreniach kĺbov. Povzbudivé výsledky sa však dosiahli pri chronických zápalových stavoch gastrointestinálneho traktu.

Diuretikum praslička roľná (Equiseti herba) tiež podporuje vylučovaciu funkciu obličiek svojím diuretickým pôsobením, vrátane zvýšeného odstraňovania kyseliny močovej vytvorenej v tele, čo spomaľuje progresiu dny. Jeho zvláštnosťou je, že cielene odvádza vodu z tela a zároveň šetrí minerály (napr. draslík) (efekt akvarelu).


Na čo je Life Spirit SylimariX Forte dobrý?

Zloženie je vynikajúcim doplnkom stravy na prírodnej báze na zmiernenie chronických zápalov, najmä artritídy, dny a chronických gastrointestinálnych zápalov. Jeho aplikácia podobná kúre napomáha detoxikácii organizmu – zvýšením odstraňovania tukov a odpadových látok rozpustných vo vode.

 

Dávkovanie a podávanie Life Spirit SylimariX Forte

1-2 x 1 kapsula denne. Odporúča sa užívať dve kapsuly denne v rôznych časoch dňa. Ak je to možné, nalačno, s dostatkom tekutín.

 

Skladovanie a doba použiteľnosti Life Spirit SylimariX Forte

Môže sa skladovať v pôvodnom obale, na mieste chránenom pred svetlom a teplom, bez poškodenia do dátumu spotreby uvedeného na obale.
Držte mimo dosahu detí!

 

Možné vedľajšie účinky, upozornenia

Bylinné aktívne zložky v Life Spirit SylimariX Forte možno bezpečne konzumovať aj počas tehotenstva a dojčenia.
Počas tehotenstva a dojčenia je potrebné odporúčanie lekára.

Alergia na bylinky často dáva skríženú alergiu na žihľavu. V tomto prípade a v prípade neistoty je potrebné tomuto produktu sa vyhnúť alebo užívať so zvýšeno opatrnosťou.

Po vysokých dávkach pestreca mariánskeho boli hlásené veľmi zriedkavé (1-2 % prípadov) mierne, prechodné abdominálne ťažkosti.
Môže sa užívať na odporúčanie lekára v prípade zlyhania pečene a/alebo obličiek.

Výrobok nie je náhradou vyváženej zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu. Výživové doplnky nie sú lieky, nemožno ich použiť na diagnostiku alebo liečbu chorôb.

 

Účinná látka

Účinná látka v 1 kapsule NRV% v 1 kapsule v 2 kapsulách NRV% v 2 kapsulách
 Extrakt zo semien pestreca mariánskeho 450 mg n.a. 900 mg n.a.
   - v ktorom silymarín  360 mg n.a. 720 mg n.a.
 Extrakt z žihľavy 120 mg n.a. 240 mg n.a.
 Extrakt z prasličky roľnej 120 mg n.a. 240 mg n.a.
 Kremík 10,8 mg n.a. 21,6 mg n.a.


NRV % = referenčná hodnota denného príjmu pre dospelých
n.a. = žiadne údaje

 

Balenie

60 db

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu