PrismaNatural Astromusc nápoj v prášku na podporu kĺbov - citrónová príchuť, 20 vrecúšok

5 000 mg hydrolyzovaného kolagénu na porciu! Nápojový prášok špeciálne vyvinutý na choroby pohybového ústrojenstva, ktorý okrem kvalitného prasačieho kolagénu obsahuje aj ďalšie cenné zložky podporujúce zdravie kĺbov a chrupaviek, ako sú: glukosamín sulfát, morský chondroitín sulfát, msm, organický bambusový kremík, výťažok z diablovho pazúra a vitamín C. Vďaka praktickému baleniu si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou (napr. do práce, na cesty).

Skladom
Kód: PN031
Značka: Prisma Natural
€19,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.126 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

5 000 mg hydrolyzovaného kolagénu na porciu! Nápojový prášok špeciálne vyvinutý na choroby pohybového ústrojenstva, ktorý okrem kvalitného prasačieho kolagénu obsahuje aj ďalšie cenné zložky podporujúce zdravie kĺbov a chrupaviek, ako sú: glukosamín sulfát, morský chondroitín sulfát, msm, organický bambusový kremík, výťažok z diablovho pazúra a vitamín C.
Vďaka praktickému baleniu si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou (napr. do práce, na cesty).

 

Hlavné aktívne zložky

Hydrolyzovaný kolagén: kolagén môže byť dôležitý pre správnu funkciu chrupaviek, môže pomáhať udržiavať dobrý stav kostí, šliach, kĺbov, môže priaznivo pôsobiť na dobrú kvalitu pokožky, nechtov a vlasov. Môže podporovať regeneráciu chrupaviek, môže pomôcť nahradiť nedostatok kolagénu, ktorý je dôsledkom starnutia, fyzickej námahy a nadváhy. Kolagén je tiež významnou súčasťou steny ciev a elastické kolagénové vlákna zabezpečujú aj nerušené rozširovanie a sťahovanie ciev. Nachádza sa tiež vo významnej časti bielkovín v oku, čo pomáha pri pružnosti pohybu očí.

V našom produkte je kolagén už prítomný vo forme peptidov, teda je predtrávený a hydrolyzovaný. Jeho vstrebávanie je teda výborné a nezaťažuje naše trávenie. Tento kolagénový peptid (hydrolyzovaný kolagén), ktorý takmer nevyžaduje trávenie, napomáha mladistvej pružnosti pokožky a správnemu fungovaniu a pružnosti kĺbov. S pribúdajúcim vekom sa obsah kolagénu a kvalita pokožky znižuje v dôsledku nahromadenia stresu (voľných radikálov) v priebehu rokov. Kolagén je vláknitý proteín, ktorý tiež určuje štruktúru a funkciu spojivových tkanív, vrátane kože. Kolagén robí pokožku pružnou svojou vysokou fyzickou odolnosťou.


Glukosamín sulfát:
Prírodný sacharid, jedna z hlavných zložiek kĺbového maziva. Napomáha zdravému fungovaniu kĺbov vystavených treniu a regenerácii chrupavkového tkaniva. Zabezpečuje elasticitu väzov a spojivových tkanív, znižuje bolesti a zápaly kĺbov. Organizácia si ho sama nevyrába, preto je nevyhnutná pravidelná výmena. Odporúča sa aj pre športovcov, ktorí vykonávajú ťažkú ​​fyzickú prácu a majú nadváhu. Chráni zdravie kĺbov, chrupaviek a šliach, zabraňuje ďalšiemu poškodzovaniu chrupaviek tým, že im poskytuje určitú "mazanie": každá molekula glukozamínu napomáha zásobovaniu chrupavkového tkaniva vodou tým, že viaže tri molekuly vody, čím spomaľuje opotrebovanie chrupavky u pacientov s artritídou. Môžu sa zmierniť zápalovo-bolestivé prejavy a poškodená chrupavka sa môže postupne regenerovať alebo regenerovať.


Chondroitín sulfát
: Perfektné "mazivo" pre kĺby a chrupavku, hlavnú zložku chrupavky. Má vynikajúce vlastnosti viazať vodu, čím zabezpečuje pružnosť chrupavky. Pri ochoreniach kĺbov výrazne klesá obsah chondroitín sulfátu v chrupavke, znižuje sa elasticita, vzniká degenerácia chrupavky a znižuje sa funkcia kĺbov. Chondroitín sulfát môže pomôcť zvýšiť syntézu proteoglykánov a kolagénu a zvýšiť produkciu kyseliny hyalurónovej. Jeho aplikáciou sa môže znížiť alebo dokonca odstrániť ďalšie opotrebovanie chrupavky. Chondroitín sulfát môže pomôcť udržať zdravie kĺbov, pomôcť pri hojení poškodených kostí a znížiť bolesť a zápal kĺbov. Posilňuje chrupavku, zvyšuje elasticitu spojivových tkanív.


MSM:
MSM je organická zlúčenina síry. Jeho množstvo v tele s vekom klesá. Zlepšuje krvný obeh, znižuje zápal a bolesť. Užívaný s vysokou dávkou vitamínu C znižuje svalové kŕče. MSM priaznivo pôsobí aj na stav vlasov a pokožky a urýchľuje hojenie rán.


Bambusový kremík:
Obsah kremíka a antioxidantov vo výťažku z bambusu obrovského (Bambusa arudinacea) chráni kolagénové vlákna, ktoré sa už zotavili z poškodzujúcich účinkov voľných radikálov – a tak ich spomaľuje a zachováva mladistvosť pokožky.


Extrakt z diablovho pazúra:
Prírodný liek proti bolesti, ktorý možno použiť aj pri artritíde. Hlavnými účinnými látkami v diablovom okove sú harpagosid, harpagid a procumbid. Inhibíciou zápalových mediátorov chráni kĺby, zmierňuje príznaky artrózy (opotrebenie kĺbov) a znižuje reumatické ťažkosti. Výskum ukázal zníženie bolesti pri koxartróze kolena, bedrového kĺbu a bolesti krížov.


Vitamín C
: Vitamín C hrá dôležitú úlohu pri produkcii neporušeného, ​​dobre fungujúceho kolagénu. Prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu únavy a vyčerpania, k tvorbe normálneho kolagénu a tým k udržaniu normálneho stavu a funkcie krvných ciev, chrupaviek, kostí a zuby. Prispieva tiež k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnej činnosti nervovej sústavy.


Odporúčaná denná dávka:
1 vrecúško

 

Návod na použitie

Pridajte 1 vrecúško práškového nápoja do 150 ml vody.
Nápoj je pripravený na pitie po dôkladnom premiešaní.
Ak je to možné, konzumujte ho pred jedlom, nalačno.

 

Ingrediencie vo vreckúškach

Hydrolyzovaný bravčový kolagén 5 000 mg, glukosamín sulfát 500 mg, morský chondroitín sulfát 500 mg, msm (metylsulfonylmetán) 400 mg, bambusový suchý extrakt (70% organokremičitý) 150 mg, suchý extrakt z čertovho pazúra regulátor harpagophytum 2% 100 mg kyseliny harpagofytovej 100 mg , vitamín C 15 mg, sladidlo (sukralóza).

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu