Life Spirit Humidum kapsuly 30ks

Výživový doplnok vegánska kapsula s extraktom z húsenicovej huby s obsahom kyseliny humínovej, kyseliny fulvovej, minerálov, mikro, makro a stopových prvkov, ako aj vitamínu C a MSM (metylsulfonylmetán).

Skladom
Kód: LS105
Značka: Life Spirit
€15,95
Kategória: Novinky
Hmotnosť: 0.2 kg
Life Spirit Humidum kapsuly 30ks
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

 

Výživový doplnok vegánska kapsula s extraktom z húsenicovej huby s obsahom kyseliny humínovej, kyseliny fulvovej, minerálov, mikro, makro a stopových prvkov, ako aj vitamínu C a MSM (metylsulfonylmetán).

Humidum doplnok stravy vo forme kapsúl je špeciálna kapsula obsahujúca komplex organických minerálnych chelátov, ktorá zahŕňa aj výkonnostné a energetické účinky čínskej húsenicovej huby, ktorá zlepšuje príjem kyslíka. Produkt sa odporúča pre každého, pretože doplnenie mikroprvkov je každodennou úlohou pre každého, pretože organizmus si ich nemôže vytvoriť a je na nás, aby sme sa o ich príjem starali. Humínové kyseliny sú jedným z najnovších objavov modernej doby a ich aplikácia, účinky a poznatky sa rozširujú medzi rôznymi vrstvami populácie. Táto látka je zodpovedná za spojenie organických a neorganických systémov, teda živých a neživých systémov v prírode.

Produkt obsahuje vitamín C, mangán a zinok, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom a udržiavaniu normálnych energetických procesov. Vitamín C, zinok a jód výživového doplnku prispievajú k udržiavaniu normálnych duševných a kognitívnych funkcií. Vitamín C, zinok, železo, meď a selén výživového doplnku prispievajú k udržiavaniu normálneho fungovania imunitného systému.

Obsah účinných látok 1 kapsule NRV%*

Humínová kyselina 300 mg NA Fulvová kyselina 200 mg NA Výťažok z ostropestreca mariánskeho 100 mg NA Vitamín C 150 mg 187.5 MSM 115 mg NA Výťažok z ľubovníka bodkovaného 20 mg NA Výťažok z húsenicovej huby 20 mg NA Železo 8.4 mg 60 Zinok 6.4 mg 64 Mangán 1.7 mg 85 Kremík 1.4 mg NA Meď 0.6 mg 56 Bór 0.3 mg NA Jód 100 µg 66.7 Selén 55 µg 100 Molybdén 50 µg 100 Chróm 40 µg NA

*NRV% = Referenčná výživová hodnota pre dospelých NA = Nie je k dispozícii

Zloženie: Humínové kyseliny, fulvové kyseliny, vitamín C (sódium-L-askorbát), MSM (metylsulfonylmetán), výťažok z ostropestreca mariánského, železo (železo(II)-bisglycinát), zinok (cínkacetát dihydrát), výťažok z húsenicovej huby, mangán (mangáncitrát), bór (sodný tetraborát dekahydrát), meď (meďan(II)-citrát), chróm (chróm(III)-pikolinát), jód (jodid draselný), selén (selenit sodný), molybdén (amoniakalný molypdat tetrahydrát)

Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Spôsob užitia: Užívajte dennú dávku s jedlom a dostatočným množstvom tekutín.

Uchovávanie: Uchovávajte v suchu a chlade, chráňte pred svetlom a zdrojmi tepla. Uchovávajte mimo dosahu detí! Doplnok stravy nahrádza rozmanitú stravu a zdravý životný štýl!

Veľkosť balenia: 30 kapsúl

Krajina pôvodu: Maďarsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu